آشنایی با بهترین رنگ لباس برای پوست سبزه و گندمی

0
1119
رنگ لباس مناسب پوست سبزه

در این مطلب انواع رنگ لباس برای پوست سبزه و تیره را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده‌ایم که امیدواریم این رنگ‌های شیک و خاص مورد توجهتان قرار بگیرند و بتوانید از بین آن‌ها ترکیب رنگی زیبایی را برای رنگ لباس‌های خود انتخاب نمایید.

بهترین رنگ لباس برای پوست گندمی و سبزه

پوست‌های گندمی و سبزه معمولاً رنگ گرمی دارند. اگر سبزه باشید آفتاب‌سوختگی را تجربه نمی‌کنید و به‌راحتی می‌توانید خود را برنزه کنید. اگر این‌طور است دست شما برای انتخاب رنگ لباس بازتر خواهد بود.

این رنگ ‌ها را بپوشید

برای تابستان یا سرتاپا سفید بپوشید یا رنگ‌های روشن طبیعی را باهم ترکیب کنید. بیشتر رنگ‌ها می‌توانند برای پوست شما مناسب باشند. اما اگر دنبال بهترین رنگ لباس برای پوست گندمی هستید و انتخاب مطمئن‌تری می‌خواهید به شما توصیه می‌کنیم به‌جای تناژ معمولی از یکرنگ، یا تناژهای تیره‌تر را انتخاب کنید یا تناژهای روشن‌تر. مثلاً به‌جای یک تی‌شرت شنی رنگ، بژ روشن بپوشید یا به‌جای پیراهن مردانه بارنگ موشی سراغ رنگ بنفش بروید.

این رنگ ‌ها را نپوشید

به این دلیل که احتمالاً پوست شما هاله‌ای از رنگ‌های زرد و سبز را در خود دارد بهتر است، از این دورنگ حداقل در مورد لباس‌هایی که به صورتتان نزدیک است، استفاده نکنید. رنگ‌هایی مثل سبز زیتونی، زرد خردلی، سبز پسته‌ای و کاراملی را که درست مشابه رنگ پوست شما هستند، به‌ویژه در موقعیت‌های رسمی، نپوشید. این رنگ‌ها شمارا برهنه نشان می‌دهند!

بهترین رنگ لباس برای پوست تیره

افرادی که پوست تیره دارند، درست مشابه کسانی که سبزه‌اند، می‌توانند بیشتر رنگ‌ها را بدون دردسر بپوشند.

رنگ مناسب پوست سبزهچه رنگ لباسی به پوست سبزه میاد

این رنگ‌ ها را بپوشید

بارنگ پوست تیره دنیا روی خوش به شما نشان می‌دهد، هر رنگی دلتان می‌خواهد بپوشید؛ تنها این نکته را در نظر بگیرید که اگر رنگ‌های روشن و خیره‌کننده‌ای مثل سبز آبی یا آبی فیروزه‌ای می‌پوشید در بخش دیگری از لباس‌ها آن را با یکرنگ تیره متعادل کنید.

این رنگ ‌ها را نپوشید

اگر قرار باشد یکرنگ را نپوشید، آن رنگ، قهوه‌ای است. شباهت زیاد قهوه‌ای به رنگ پوست شما آن را برایتان نامناسب می‌کند. همچنین برخلاف اکثر مردان که یکدست کت‌وشلوار مشکی یا سرمه‌ای دارند و این دورنگ را به‌نوعی در استایل رسمی جای می‌دهند، بهتر است شما استفاده از آن‌ها را به حداقل برسانید.

رنگ لباس سفید برای پوست سبزه

یک لباس سفید می‌تواند رنگ پوست سبزه یا زیتونی را بسیار بهتر و زیباتر نشان دهد. یک پیراهن مجلسی سفید و یا یک لباس معمولی سفیدرنگ را در استایل خود حتماً انتخاب کنید و از این طریق زیبایی رنگ پوست خود را بهتر نشان دهید.

رنگ لباس قرمز مارون برای پوست سبزه

یکی دیگر از رنگ‌های بسیار عالی برای افرادی که دارای رنگ پوست سبزه هستند، رنگ قرمز مارون است. این رنگ می‌تواند یکی از انتخاب‌های خوب در فصل‌های سرد سال باشد. سایه‌های مختلف رنگ قرمز تیره به شما این امکان را می‌دهد که در همه‌جا به زیبایی بدرخشید!

رنگ لباس مناسب پوست سبزهبهترین انواع رنگ لباس برای پوست سبزه

رنگ لباس صورتی برای پوست گندمی

مردان وزنانی که دارای پوست سبزه و گندمی هستند می‌توانند با اضافه کردن رنگ صورتی به لباس‌های خود، انرژی و شادی را برای خود ایجاد کنند. رنگ صورتی ظرافت ویژه‌های را برای رنگ پوست صورتی ایجاد خواهد کرد و یکی از بهترین انتخاب‌ها برای فصول گرم سال است.

رنگ لباس سبز برای پوست گندمی

لباس‌هایی بارنگ سبز و به‌ویژه سبز زیتونی یکی دیگر از انتخاب‌های فوق‌العاده برای افرادی است که رنگ پوست گندمی و سبزه دارند. این رنگ لباس می‌تواند زیبایی رنگ پوست و مو را به بهترین شکل ممکن نشان دهد.

رنگ لباس زرد برای پوست گندمی و سبزه

افرادی که دارای پوست گندمی، سبزه یا زیتونی هستند معمولاً یکرنگ زرد درزمینهٔ پوستشان وجود دارد. اضافه کردن یک پیراهن زرد، کراوات زرد، اکسسوری زردرنگ و … می‌تواند در زیباتر شدن رنگ پوست این افراد مؤثر باشد. رنگ زرد را می‌توانید در هر فصلی از سال و به‌ویژه در روزهای بهاری استفاده کنید.

رنگ لباس مناسب پوست سبزهچه رنگ های مناسب پوست سبزه می باشد

رنگ لباس مشکی برای پوست سبزه

رنگ مشکی یکی از آن رنگ‌هایی است که معمولاً برای افراد بارنگ پوست‌های مختلف مناسب است و افرادی که رنگ پوست سبزه دارند نیز از این قاعده مستثنی نیستند. یک لباس شب مشکی و شیک را برای حضور در یک مراسم مهم انتخاب کنید و مطمئن باشید که بهترین انتخاب را داشته‌اید.

رنگ لباس آبی تیره برای پوست سبزه و گندمی

هرچه رنگ‌هایی که برای لباس خود انتخاب می‌کنید غنی‌تر و پررنگ‌تر باشد زیبایی رنگ پوستتان بهتر دیده خواهد شد. رنگ آبی تیره را در انتخاب‌های خود قرار دهید و از زیباییان در کنار رنگ پوستتان لذت ببرید. فصل زمستان بهترین زمان برای استفاده از رنگ‌های تیره است.

رنگ لباس بنفش برای پوست گندمی

رنگ ارغوانی و بنفش را هرگز فراموش نکنید. این رنگ بسیار زیبا و سلطنتی می‌تواند رنگ پوست زیتونی و سبزه را به بهترین شکل ممکن نمایش دهد.

منبع: دیجی استایل،زیبامون،مجله آرگا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید